HATIM Entrance Result

Nimin, May 30, 2019 khan HATIM-a zir tur Stream hrang hrang atana Admission dilte Entrance Exam result tih chhuah a ni a, BSW-ah mi 25, B.Com -ah mi 26, B.A(English)-ah mi 21 leh BCA-ah mi 12, an vaiin mi 84 lak thar an ni. Heng Entrance exama tlingte hian May 31 – June 6 chhungin Admission tih fel tur a ni a, hemi chhunga ti lo te chu an seat midang (Waiting list ami)hnenah pek a ni ang tiin Hatim Principal chuan a tarlang. Hengte hi Entrance-a tling te an ni:-

CANDIDATES SELECTED FOR BACHELOR OF COMMERCE (B.Com)
(In order of Merit)
1. Lalmuanpuii D/o Hlawnchhing Lalrokima, Lunglawn, LLI
2. H. Malsawmtluanga S/o  H. Lalrinawma, Pukpui, LLI
3.H. LalvenhimaS/o  H. Lalpianruala Vengpui, Lawngtlai
4. H. LalmuanzualaS/o  H. Lalremmawia Theiriat, LLI
5. A. Lalramngaihawmi D/o Rev. A. Zohranga, Lawngtlai
6. PC. Lalramchhuana Vanlalhuma Pachuau, Hauruang, LLI
7. C. Lalnunsangi D/o C. Lalrintluanga, Bazar, LLI
8. LH. LalzawmpuiaS/o  LH. Lalthanliana, Lunglawn, LLI
9. Lalchhuanawma BunghaiS/o  B. Lawmsanga, Zodin, Tlabung
10. C. LalhminglianaS/o  C.Lalhmahruaia, Electric, Lunglei
11. Elim Lalromawii D/o Vanlalsawia, Luangmual LLI
12. Angela Lalremruati Chinzah D/o Rev. Sangliankhuma Chinzah, Serkawn, LLI
13. Lalmalsawma S/o Rokima, Rahsiveng, LLI
14. Lalawmpuii Chawngthu D/o Sainghinga Chawngthu, Lunglawn, LLI
15. Kenneth A. Lalhruaitluanga S/o  A. Vanlaltholeha, Lawngtlai
16. K. Vanneihthanga S/o K. Laltluanga, Ramthar, LLI
17. C.Zoremtluangi D/o C. Zothanmawia (L), Bazar, LLI
18 Biakthansanga S/o Vanlalnghaka, Salem, LLI
19. R. Lalduhawmi D/o R. Lalhmingliana, Rahsiveng, LLI
20 Lalruatsanga S/o L. Manaobi Singh, Zotlang, LLI
21 B. Lalhruaitluangi D/o B. Lalremsanga, Salem, LLI
22 Isak JH. Lalruatfela S/o JH. Zairuma, Lawngtlai
23 H. lalhlupuii D/o H. Lalmawithanga, Lunglawn, LLI
24 K. Lalduhzuali S/o Zaneihsangi, IOC Serchhip
25 R. Lalnunpuii S/o R.Biakhmingthanga, Venghlun, LLI
26 Laltlankimi S/o Henry Laldinliana, Pukpui

CANDIDATES SELECTED FOR BACHELOR OF COMPUTER APPLICATIONS (BCA)
(In order of Merit)

1. Lalchungnunga Lalhmangaiha Salem Veng, Lunglei
2. PL Lalhmingthanga P. Ngurthansanga Chanmari, Lunglei
3. K. Lalnuntluanga K. Laldingliana Lungrang, Lunglei District
4. Lalruatkima Vanlaltanpuia Electric Veng, Lunglei
5. C. Lalrinawma C. Lalhmangaiha Electric Veng, Lunglei
6. Abednego Lalremtluanga P.Lalrinliana Bazar Veng, Hnahthial
7. Benjamin Lalmuanawma Sailo Lalremruata Sailo Venglai, Lunglei
8. Saithangpuia Sailo Lallungmuana Sailo Salem Veng, Lunglei
9. Lalramnghinglova H.Lawmawma Cheural, Lawngtlai Dist.
10. Zomuanpuia Chhangte Lalrinmawia Chhangte Bazar Veng, Lunglei
11. R. Lalhruaitluanga R. Lalmawia Hnahthial
12. H. Ramnghakmawia H.Lalthanzuala Model Veng, Hnahthial

 

CANDIDATES SELECTED FOR SOCIAL WORK (BSW)
(In order of Merit)

1. Khianghlunchhungi D/o K. Rongenga, Model Veng, Hnahthial
2. Baby Lalawmpuii Tlau D/o T. Lalrozuava, College Veng, Lawngtai
3. HD Lalpekdiki D/o H. Biakchungnunga, Zonuam, Aizawl
4. KC. Remlalnghaki D/o KC. Laltanpuia, Electric veng, Hnahthial
5. C. Lalvenhima S/o C. Jonathana, Tawipui South
6. C. Lilypari D/o Dr. Vanlalrinpuii, Sailo Sethlun, Lunglei
7. H. Zothanpuia S/o H. Laltlanchhunga ,Council Veng, Lawngtlai
8. V. Lalendinga S/o V. Rochhuma, Lawngtlai, Vengpui
9. Esther Lalnunhlui D/o Vanlalrohawnga, Sethlun, Lunglei
10. Lalmuanpuii D/o Sailo Lalbiaknema, Sailo Vengthar, Kolasib
11. T. Lalmuanzuala S/o T. Vankhuma, Zotlang, Lunglei
12. R. Lalremmuana S/o R. Rochungnunga, Pukpui, Lunglei
13. Suzanne Lalrinpuii D/o Ricky Lalnunmawia, Lawngtlai, Chanmari
14. Lalhmingliana S/o Chinzah Hmuakliana, Mampui, Lawngtlai
15. Lalremruatpuia S/o Zohminga, Lawngtlai L-4
16. H. Vanlalhruaii D/o H. Zohmingthanga, Model Veng, Hnahthial
17. V. Lalhruaitluangi D/o VS. Chhawna, Ramhlun Venglai, Aizawl
18. H. Vanlalawmpuii D/o H. Lalrinchhana, Electric Veng, Hnahthial
19. C. Lalramengi D/o C. Lalremchhunga, Venglai, Serchhip
20. Zodinpuia Laldingliana Electric Veng, Lunglei
21. James Zoramliana S/o A. Biakchungnunga, Lawngtlai
22. J. Laltlankimi D/o J. Vanngura, Chanmari, Lunglei
23. Ramdingliani D/o Lalmuankima, Ramlaitui, Lunglei District
24. Lallawmawmi D/o Laltlana, Chawlhmun, Aizawl
25. H. Zoremsanga S/o Sanghluna, Chanmari, Lunglei

WAITING LIST
1. H. Lalhmingchhuangi D/o Vanlalhruaia, Chawngte ‘L’
2. Freddy Lalremtluanga S/o C. Lalbiakliana, Electric Veng, Lunglei

 

CANDIDATES SELECTED FOR BACHELOR OF ARTS (B.A Eng.Core)
(In order of Merit)
1. PC. Lalrempuia S/o PC. Lalthankima, Hrangchalkawn, Lunglei
2. Angeli Malsawmzuali D/o H. Lalhuzauva, Chanmari, Lawngtlai -IV
3. Lalhmachhuana S/o Rohmingliana (L) , Hrangchalkawn, Lunglei
4. Jennifer Laltlansangi D/o Lalrinkima, Bungkawn, Aizawl
5. F. Vanlalenkawli John F. Zonunsanga, Farm Veng, Lunglei
6. Laldinpuia Sailo S/o Saizawna Sailo, Electric, Lunglei
7. Angela Malsawmkimi D/o H. Lalhuzauva, Chanmari, Lawngtlai -IV
8. Remsangpuii Ralte D/o R. Lalrinawma, Electric, Hnahthial
9. C. Lalmalsawmtluangi D/o C. Lalchamliana (L), Electric, Lawngtlai
10. Lalmalsawmtluanga S/o Lalhungliana Lunglawn, Lunglei
11. Benjamin Malsawmtluanga S/o Rochhunga Sailo, Chaltlang, Aizawl
12. Lalhruaitluangi Hnamte D/o Lalromawia Hnamte Electric, Hnahthial
13. Lalmuanpuii D/o Sangkunga (L), Bualpui ‘NG’
14. F. Chuaudingpuii D/o F. Lalramsanga, Sethlun, Lunglei
15. Duhaisam Lalruatpuii D/o Rothanglian, I.T.I, Aizawl
16. C. Lalhmangaizami D/o C. Lalpiangliana Lunglawn, Lunglei
17. Roney Laldinpuia S/o A. Biakchungnunga, Lawngtlai
18. VL. Hruaizela S/o V. Lalramchuana, Chawngte ‘L’
19. Vanpekhlui D/o C. Lalbiakkima Bazar, Hnahthial
20. Lalruatpuii D/o Lianhna Lalhmingliana, Bazar, Hnahthial
21. Esther Lalhriatpuii D/o Lalthianghlima, Hnahthial

WAITING LIST
1 Peter C. Zonunkima S/o C. Rohmingliana, Electric, Hnahthial
2 David Lallawmzuala S/o PC. Lalnunpuii, Zotlang, Aizawl
3 PC. Lalmalsawmzuala S/o Lalramthanga, Electric, Hnahthia

 

Download Original PDF format:

HATIM Entrance Result – BCA

HATIM Entrance Result – BSW

HATIM Entrance Result – B. COM

HATIM Entrance Result BA – English

 

Posted in BCM News.

admin